Příbalový Leták

L-Cystin

L-CYSTIN

L-cystin určený k dietnímu postupu při homocystinurii a při ostatních poruchách jejichž léčba vyžaduje dodávání L-cystinu, v prášku

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely


Určeno pro zvláštní výživu


Důležité upozornění:

Použití:

Určeno k dietnímu postupu při homocystinurii a při ostatních poruchách jejichž léčba vyžaduje dodávání L-cystinu u dětí a dospělých. Doporučené denní množství L-CYSTIN je individuální. Závisí na věku, tělesné hmotnosti a individuálním zdravotním stavu. Dávkování L-CYSTIN musí být pravidelně upravované lékařem.


Příprava:

L-CYSTIN se používá jako přídavek do nápojů, popř. při přípravě těst. Dieta L-CYSTIN musí obsahovat i dostatečné množství esenciálních aminokyselin, energie, esenciálních mastných kyselin, vitamínů, minerálů a stopových prvků k pokrytí denní potřeby.


Charakteristika:

L-CYSTIN je nutričně nekompletní, přirozeně bezlepková dietní potravina na bázi L-cystinu určená k dietnímu postupu při homocystinurii a při ostatních poruchách jejichž léčba vyžaduje dodávání L-cystinu.

Kontraindikace:

Jiné poruchy metabolismu L-cystinu.


Obsah: 100g e


Minimální trvanlivost do: viz dno nádoby

Skladujte na suchém a chladném místě. Po každém použití nádobu dobře uzavřete a skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření spotřebujte obsah nádoby do 4 týdnů.


Složení:

L-cystin


Průměrný obsah

100 g L-CYSTIN

Energie

1243 kJ (292 kcal)

Bílkovinný ekvivalent

73,1g

Sacharidy

0 g

Tuky

0 g

Minerální látky

0 g

Stopové prvky

0 g

Vitamíny

0 g

Dusík

11,7 g

L-cystin

100 g


Výrobce:SHS International Ltd., Liverpool, Velká Británie


Kontakt pro ČR:Nutricia a.s., Na Pankráci 30, Praha 4, ČR

OBAL/VÍČKO
PP